Përfshihet nga flakët ndërtesa në Milot

Një ndërtèsë është përfshirë nga flakët.

Bëhet fjalë për tek ura me harqe në Milot. Zona është mbuluar nga tymi.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement