Habit Enca: Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë

Enca Haxhia, vazhdon të jetë njëra nga emrat e showbizzit më të komentuara në rrjete sociale.
Ajo këtë herë ka befasuar me një shkrim të bërë në llogarinë e saj në Instagram, ku shkruan:
“Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë”
Kjo deklaratë e Encës vjen pas disa njoftimeve të vazhdueshme që ka bërë duke treguar se është beqare.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement