Fero dhe Arbenita nisin pushimet, publikojnë foto nga pishina

Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismajli, prej disa ditësh kanë nisur pushimet.
Ata kanë zgjedhur Malin e Zi dhe resortet turistike atje për të kaluar disa ditë të qeta nën shoqërinë e njëri-tjetrit.
Dyshja po shijojnë pushimin e parë së bashku me vajzën e tyre, Ninën.
Së fundmi ka qenë modelja shqiptare që ka ndarë disa imazhe të reja nga pushimi i tyre përfshirë këtu një edhe me Feron.
“Kohë e vlefshme”, ka shkruar ajo.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement