Demi Rose provokon sërish, tregon format bombastike

Modelja e famshme Demi Rose rrëmben sërish vëmendjen e fansave të saj.
26-vjeçarja e konsideruar si një prej influencueseve kryesore në Instagram, me gati 18 milionë ndjekës, po kalon pushimet në bregdetin ishullor të Kaprit në Itali.

Këtë zonë, ajo e zgjodhi për të ekspozuar koleksionet më të reja të të brendshmeve të markës me të cilën bashkëpunon, Pretty Little Thing, për të gjitha ato femra që ende nuk e kanë mbyllur sezonin e pushimeve verore.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement