Panik! Shpërthim në një pallat në Tiranë

Një shpërthim ka trembur banorët e një pallati në rrugën “Njazi Meka” në kryeqytet, në orët e para të së dielës.

Njoftohet se policia ka marrë njoftim rreth orës 06:56, për një shpërthim të ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit, në sheshpushim e pallatit.

Nga veprimet paraprake të kryera nga grupi hetimor dyshohet se zhurma ka ardhur si pasojë e plasjes së një kapsolle me lëndë piroteknike e konfirmuar dhe nga eksperti antieksploziv, pa shkaktuar asnjë dëm material.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement