Marina Fara harron të dashurin biznesmen, shfaqet në krahët e një tjetri

Në muajin prill vajza e këngëtares Eli Fara u nda nga biznesmeni nga Shkodra Alis Hysa.
Edhe pse u raportua se ishin të fejuar, marrëdhënia e tyre pësoi një krizë.

Fotot e tyre bashkë u fshirë nga profili i Marinës në Instagram, e cila e hoqi foton e saj me 40-vjeçarin në makinë.
Por duket sikur ajo është një histori e harruar për Marinën. Ditën e djeshme bukuroshja ka hedhur dy foto me një djalë të cilit i ka mbuluar fytyrën me një zemër.
“Rreth natës së kaluar”- shkruan Marina në krah të fotos me djalin që e ka përqafuar.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement