“Kam qenë gjithmonë më e ëmbla”, Enca bëhet nostalgjike dhe ndan foton e rrallë nga fëmijëria

Këngëtarja e njohur, Enca është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në Instastory një foto nga fëmijëria.

Këngëtarja shfaqet me flokë të shkurtra ndërsa shihet shumë e lumtur në këtë periudhë të bukur të jetës.
“Ruensa gjithmonë ka qenë më e ëmbla”, ka shkruar Enca përmbi foton e ëmbël.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement