Iu besua Fieri, por Taulant Balla mbetet ‘besnik’ i Elbasanit

Ndonëse kryeministri Rama, i besoi qarkun e Fierit në mandatin e tretë qeverisës, duke e emëruar drejtues politik, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla duket se nuk ka ndërmend të lërë pas dore qarkun të cilin drejtoi për vite me radhë.
Fundjava e gjen Ballën në Librazhd. Ai ka postuar foto nga stadiumi ndërsa ndjek ndeshjen miqësore që luhet atje mes KF Sopotit dhe Af Elbasanit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement