“Bamirësi” Arbër Hajdaraj shpenzon mbi 30000 mijë euro vetëm për fejesën e tij

Arber Hajdari, themeluesi i fondacionit te bamiresise “Fundjave ndryshe”, ka prezantuar vajzen qe i ka rrembyer zemren, e cila eshte vajza e pronarit te Devolli Group.
Mbremjen e djeshme ai ka organizuar fejesen e tij ne Pallatin e Brigadave. Nje darke qe ka kushtuar miliona leke dhe te ftuar kane qene te gjithe qeveritaret e personazhe te njohur te ekranit.
Ai ka patur te ftuar kengetaren Anxhela Peristeri e cila sipas burimeve te Kryefjala.com ka marre 5000 €, Gena gjithashtu 5000 € dhe violinistet Albana Leka dhe Inis Memisharaj kane marre 2000 €.
Gjithashtu qeraja e Pallatit te Brigadave kushton mbi 10.000 euro. Shifra marramendese te harxhuara vetem per fejese, dasma e te preferuarit te qeverise nuk merret me mend sa mund te shkoje.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement