Shiten në kohë rekord fanellat e Cristiano Ronaldos, bluzat e reja dalin online vitin e ardhshëm

Tifozët e Manchester United mezi presin kthimin e Cristiano Ronaldos, i cili do të veshë edhe një herë fanellën me numrin 7.
Sipas “Daily Mail”, “Djajtë e Kuq” duhet të përballen me një problem të madh, fanellat e personalizuara te CR7 u shiten në një kohë të shkurtër rekord.
Një mungesë për shkak të vonesës së prodhimit të gjetur nga furnizuesi (Adidas), e shkaktuar nga mbyllja e fabrikave në Vietnam, nga vijnë rreth 28% e veshjeve sportive të markës.
Në dyqanin online është e pamundur të marrësh fanellën e kampionit portugez para nëntorit të ardhshëm.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement