Reperi shqiptar i “fiksuar” pas Oriola Marashit, nuk përmbahet në fotot e saj topless

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, fama e së cilës ka kaluar kufijtë shqiptarë, ndezi rrjetin së fundmi me disa fotografi ku pozonte topless. Postimi ka marrë qindra komente, mes së cilëve ra në sy dhe komenti i reperit, Varrosi.
Ky i fundit i ka shkruar: “Oooo kafshhhhh aahha”, shoqëruar me disa emoji zjarri.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement