Partnerja e Feros merr gjithë vëmendjen me linjat trupore seksi (FOTO)

Arbenita Ismalaj është në super formë. Modelja ka publikuar së fundmi disa foto në rrjete sociale ku shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore.
Modelja duket shumë seksi dhe në formë me bikinit e zeza, të cilat i ekspozojnë mjaft bukur linjat trupore.Fansat i shkruajnë që është “shumë hot”, e madje këtë e ka konfirmuar edhe vetë ajo, pasi bashkëngjitur me foton ka shkruar “hot mama”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement