Luana Vjollca feston 30-vjetorin e lindjes, brenda ditëlindjes luksoze të moderatores

Prezantusja e njohur Luana Vjollca, ka festuar të enjten ditëlindjen e 30-të. Ajo organizoi një festë të veçantë me miqtë dhe familjarët në atë që konsiderohet viti jubilar. Luana shfaqet e ulur në mes të pistës e rrethuar nga dhjetëra lule.

“Ditëlindja e Lules. Nuk kam fjalë mjaftueshëm për të falenderuar secilin nga ju për dashurinë që më keni dhuruar sot. Ju paça përherë”, shkroi Luana.

Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga miqtë e të afërm në këtë ditë të veçantë, mes të cilave spikat ajo i motrës së saj Marina.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement