“Ik vetë nga Instagram-i im para se…”/ Rozana Radi i kthehet ashpër ndjekëses që e kritikoi

Mjaftoi vetëm një koment në foton e fundit të Rozana Radit, që kjo e fundit t’u kundërpërgjigjej të gjithë kritikuesve. Këngëtarja e dashur për publikun postoi në “Instagram” një “selfie”, ku kishe bërë një editim të vogël.

Menjëherë një ndjekëse e kritikoi Rozanën se kishte përdorur aplikacionin e programit “FaceApp”. Ky koment duket se e ka acaruar shumë Radin, e cila sot i ka kthyer përgjigje.

“Hape ndonjeher tv dhe me shiko live se mbase do te thone gishtat dhe truri dicka me dashamirese. Kam qe kur me kane nxjerr ne jete keto sy keto buze e kete fytyre. Nese mendon per editin fotoje qe do te thote pastrim ateher ta garantojbqw nuk eshte programi”, i shkruan këngëtarja.

Kjo e fundi më pas i bën një tjetër koment ku i kthehet fanses: “shikoje foton pa editim se e postova dhe me ik vet nga insta para se te bllokoj se si honeps dot “llafazanet” neper insta. I kam tmerr njerzit qe merren me llafe se ca bejne te tjetet”.

Fotoja që artistja postoi në “Instastory” është ajo origjinalja, pa editimin e vogël që ajo kishte bërë për pastrimin e fytyrës. Po ashtu, Rozana ka shtuar se vdes për fytyrën e saj pasi i ka ngjarë babit që për të ishte më i miri në botë.

“Postova mbrem kete foto dhe e editova ne pastrimin e fytyres. Me akuzoj nje grua per Face App! shpjegova qe kam patur keta sy kete buze dhe kete hund qe ne lindje. Po e ripostoj pa editim per vete sepse nuk jam e detyruar ti jap shpjegime askujt. Sme plas fare po fare te fshi cdo grua burre vajze djale qe hyn ne insta tim si kujdesare dhe me tregon si te jetoj jeten me editim pa editin jeten time. Eshte fytyra ime dhe une vdes per te sepse i kam ngjar babit tim qe ishte per mua me i mire ne bote. Ketu e mbyllim diskutikin. Sdua as komplimenta flm!”, shkruan ajo.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement