Fansat nuk i kursejnë kritikat për këngën e re të Kidës

Kida publikoi këngën më të re “Dinero”.
Megjithatë, kënga e re nuk është pritur shumë mirë nga adhuruesit e saj.
Muzika është prodhuar nga Mixey Music ndërsa për tekstin është kujdesur NUK. Pikërisht për këtë të fundit, fansat e saj nuk kanë kursyer kritikat duke shprehur pakënaqësinë e tyre. Në sesionin e komenteve në Youtube, disa kanë shkruar:
“Kida është këngëtare dhe si këngëtare është super. Kompozitori s’di ça ka dasht me than me këtë tekst”, “Thats more Melinda or Tayna Style, definitely not Kida”, “Je këngëtare shumë e mirë por këtë këngë sen s’ke bo”, “Prisnim më shumë, urgjent ndërroi këta bashkëpunëtorë se publiku s’don kështu.”

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement