Beatrix Ramosaj bën ndryshimin drastik në look, merr vëmendjen e fansave

Beatrix Ramosaj ka surprizuar ndjekësit me ndryshimin në look që ka bërë.

Ndonëse jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë brune, Beatrix ka vendosur të heqë dorë dhe të bëhet bjonde.

Ajo ka ndarë disa foto me bikini, ndërsa vëmendjen e marrin gjithashtu format tërheqëse trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement