Poloni-Shqipëri/ Levandovski ndëshkon kuqezinjtë

Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan në transfertë me Poloninë ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”.
Në minutën e 12-të është Robert Levandovski që zhbllokon rezultatin, duke kaluar në avantazh polakët.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement