Rita Ora publikon foto në rrjete sociale, e ëma e kritikon për veshjen

Rita Ora së fundmi,  ka publikuar disa foto të reja, ku shfaqet e veshur shkurt me të brendshme material xhins dhe një xhaketë të gjelbër në pjesën e sipërme.
Ajo ishte plotësisht ‘topless’ në pjesën e sipërme, duke bërë kështu të duket edhe më provokuese me pamjen e saj.
Mes shumë komenteve nga ndjekësit, ka qenë një koment i nënës së saj, cila zakonisht e ngacmon me komente të ndryshme qesharake të bijën.
“Ato kupaçke të vogla”, ka shkruar nëna e këngëtares në komentin e saj, referuar të brendshmeve me material xhins që bija e saj kishte veshur në këtë paraqitje.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement