Luana Vjollca bëhet nostalgjike dhe ndan foton e rrallë nga fëmijëria

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare. Krahas moderimit, Luana e ka provuar veten dhe në muzikë, dhe prej disa vitesh ka qenë shumë aktive me projekte muzikore.
Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory disa video me të ëmën teksa diskutojnë për të kur ka qenë fare e vogël. Kjo bisedë e ka bërë nostalgjike moderatoren, e cila ndau më pas një imazh kur ka qenë në vitet e para të jetës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement