Zyrtare, Rey Manaj kthehet në Serinë A

Rikthim në Serinë A për Rey Manaj.

Ylli kuqezi është transferuar nga Barcelona te Spezia e Motta-s.

Klubi italian e ka marrë shqiptarin me formulën e huazimit dhe të drejtën e blerjes.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement