Tre shenjat e horoskopit që do e nisin javën mbarë

Dashi
Do përjetoni disa tranzicione, por që do të jenë pozitive. Do të bëni lëvizjet e duhura, në kohën e duhur. Këtë javë mund të jeni në shënjestër. Kujdes, sepse jo gjithmonë mendoni para se të flisni. Do të shihni se sa i mrekullueshëm mund të jeni thjesht duke qenë të sinqertë dhe autentikë. Nuk do të ketë nevojë për t`u sforcuar këtë javë. Do të habiteni me atë që mund të arrini.
Binjakët
Pjesë e asaj që e bën javën tuaj kaq të veçantë është tranziti i njohur si Mërkuri në Peshore. Do kuptoni se shumë nga ëndrrat tuaja nuk i keni parë në këndvështrimin e duhur deri më tani. Do të keni një pikëpamje alternative mbi shpresat dhe dëshirat tuaja. Mund të kaloni nga ëndërrimtari i trishtuar në njeriun që shpreson. Në fund fituesi do jeni ju. Kjo do jetë për ju një javë pushimi dhe në fund të fundit e meritoni.
Bricjapi
Do keni sukses në punët tuaja. Do jeni të aftë të përballeni me pengesat, pasi jeni profesionist i përkryer, por edhe sepse këtë javë do keni avantazh ndaj pengesave. Java juaj do të jetë e mbarë, sepse do të keni mundësinë t`i arrini gjërat lehtë. Vetëm imagjinojeni pak: Një javë ku gjithçka ecën sipas planit. Perfekte, njësoj si të ishte parajsë./tiranapost/

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement