Skriniar: Lukaku? Dinim gjithçka, por…

Milan Skriniar nuk e ka fshrhuë gëzimin pas dy fitoreve të marra nga Inter-it në dy javët e para të Serisë A, kundër Genoa-s dhe Verona-s.

“E kemi nisur mirë, por e dimë se do të jetë një sezon i vështirë. Kemi një skuadër të mirë, por nuk duam të bëjmë deklarata”, ka thënë mbrojtësi për Sport Aktuality.

Skriniar ka folur edhe për lamtumirat e rëndësishme të kësaj vere:

“Lukaku dhe Hakimi kanë marrë oferta shumë të mira dhe kanë vendosur të largohen. Por janë zëvendësuar nga lojtarë cilësorë. E kemi kuptuar që Romelu do të largohej. Do të na mungoj, por kemi marrë lojtarë shumë të mirë”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement