Real Madrid nuk dorëzohet, ofertë të ‘çmendur’ për Mbappe, pritet vendimi i PSG

Real Madrid ka bërë një ofertë të çmendur prej 220 milion euro për Kylian Mbappe, sipas Goal.com .

Madrilenët janë të vendosur për të firmosur me francezin, por PSG nuk lëkundet.

Ndërkohë, teksa kanë mbetur dhe disa orë nga përmbyllja e merkatos, bisedimet mes Real Madrid dhe PSG kanë ngrirë dhe peshorja e qëndrimit të Mbappe anon në Paris.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement