E dashura bën twerk në makinë, ish-konkurrenti i Për’puthen ‘e mbulon’ me para

Arjon Luli ish konkurenti i “Përputhen””, ka publikuar në ‘Instastory’ disa imazhe teksa ishte duke udhëtuar me makinë me Seran Sulën, të dashurën e tij.
Teksa janë të ndaluar, Serena e cila është e veshur vetëm me të brendshme, shfaqet duke bërë “twerk”.

Nga ana tjetër, ish-konkurrenti i “Për’puthen” e mbulon atë me para. Këto pamje menjëherë kanë bërë xhiron në rrjet.”

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement