Rashel Kolaneci “çmend” fansat, pozon duke u larë në pishinë

Modelja Rashel Kolaneci nuk di të ndalet! Bukuroshja ka postuar së fundmi disa poza ku shfaqet teksa lahet në pishinë.
Foto këto, të cilat 1.1 milionë ndjekësit e Rashel Kolanecit i presin me padurim!
E veshur me një body të zi që i ekspozon format trupore bombastike, ajo ka pozuar para aparatit fotografik shumë seksi, ashtu siç ajo di.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement