Rama mbledh asamblenë e PS dhe zgjedh kryesinë e re, zbardhet rendi i ditës

Partia Socialiste do të mbledhë Asamblenë Kombëtare.

Në shkresën e bërë publike, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla kërkon mbledhjen e Asamblesë, e cila do të mbahet më 2 shtator.

Në axhendë përcaktohet i gjithë rendi i ditës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement