Oriola Marashi e papërmbajtshme, çmend rrjetin me format e saj trupore

Modelja Oriola Marashi vazhdon të mahnitë me pozat që i publikon në rrjete sociale. Kësaj, radhe ajo ka zgjedhur t’i çmend fansat me një veshje ngjyrë roze.

Gjatë të dielës, Oriola i ka shpërndarë disa fotografi nga një set i ri fotografik në kuadër të punës së saj.
Porse, ajo duket e mrekullueshme ndërkohë që i ka vënë në plan të parë format e admiruara trupore.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement