Marina Vjollca pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, vendosën që të tregonin publikisht se do të bëheshin prindër për herë të parë.
Ata nuk ngurruan që të publikonin fotot e para, ku tregonin edhe barkun e rrumbullakosur të moderatores së njohur.
Menjëherë pas lajmit të bukur, ato u nisën për pushime në vendin përrallor. Nga vendi luksoz nuk kanë munguar as fotot e video në rrjetet sociale.
Marina herë pas here ka ndarë me ndjekësit imazhe teksa tregon se si rritet barku.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement