Në një lidhje të re? Butrinti shuan kureshtjen

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është përfolur prej kohësh se ka nisur një lidhje me një vajzë të quajtur Olta Beqiri.
Megjithëse dyshja nuk kanë folur kurrë për këto lajme, burime për iconstyle kanë konfirmuar se ata janë bashkë. Mirëpo, pasi lajmi bëri xhiron e rrjetet ka ardhur dhe reagimi i këngëtarit.

Këngëtari ka postuar një video në montazh në rrjete sociale ku shihet pranë një vajze seksi, të cilën e ka shoqëruar vargjet: “Unë jam single plus kam mas shumti femra”. Artisti ka hedhur në mënyrë të tërthortë poshtë zërat se është në lidhje me Oltën.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement