VIDEO/ Super Nedim Bajrami, Empoli mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Juventus

Është zhbllokuar në minutën e 21-të ndeshja Juventus-Empoli, e vlefshme për javën e dytë të Serisë A.

Kanë qenë miqtë që kanë kaluar në avantazh.

Një goditje e Bajramit brenda zonës është ndaluar nga mbrojtja, me topin që ka shkuar në këmbët e Mancuso-s, i cili nuk ka gabuar një metër larg portës.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement