Po xhironte “Mission Impossibile 7”, Tom Cruise-t i vjedhin makinën

Tom Cruise është perballur me nje situate jo te mire, teksa ka qenë duke xhiruar skenat e filmit të ri të “Mission Impossible”, në Brimingham.

Sipas mediave britanike, aktorit i kanë vjedhur BMWi X7 me vlerë 100 mijë paundë dhe qindra paundë të tjera kanë qenë valixhe dhe sende personale që aktori kishte lënë me makinë.

Burime për Birmingham Live ka thënë se aktori është shumë i zemëruar jo vetëm për vjedhjen e makinës, por dhe për valixhet dhe sendet personale që i ka humbur përgjithmonë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement