Parashikimi i fundjavës sipas astrologes Meri Shehu

Dashi

Puna dhe ekonomia konkrete do kenë një zhvillim edhe këtë fundjave. Mjafton që të mos fantazoni për punë që nuk i njihni. Thjesht bëni ndryshime pozitive aty ku mundeni

Demi

Hena ne shenjen tuaj do jete edhe kete fundjave e afte tu pergjigjet pozitivisht ndryshimeve dhe te papriturave qe do keni ne jeten peronale dhe ate familjare Me miqte do ta keni problem pasi keni zhgenjime

Binjaket

Per ju kjo fundjave ju sjell nje clirim shpirteror dhe nje perparim ne ceshtjet familjare Por nuk duhet te pretendoni shume ne lidhje me akrrieren apo te fantazoni per nje pozicion te rendesishem

Gaforrja

Fundjava e fundit e Gushtit ju gjen ne levizje dhe me lajme e takime te shumta Dicka e rendesishme ndryshon ne projektet tuaja dhe nje takim ju ndryshon fatin ne jeten erotike

Luani

Shpenzime te cilat nuk i kishit menduar apo investime qe i beni ne emer te fitimit mund te dalin te deshtuara Por nje ndryshim pune i papritur mund tju jap garanci te mira

Virgjeresha

Sot do kerkoni gjera konkrete duke ju larguar endrrave qe deshironi te beni realitet Madje do jeni vete ju qe do i luftoni endrrat tuaja Do kapeni pas nje mundesie dhe aty do kerkoni te beni histori

Peshorja

Mjafton Aferdita ne shenjen tuaj qe te themi qe edhe kjo fundjave ju gjen me humor te mire Nderkohe nje lufte e brendshme behet me nje femër qe deshiron te fitoj ate qe eshte e juaja

Akrepi

Marsi ne Virgjeresh nuk eshte keshillues i mire per ju pasi ju bene nervoz ne nje moment ku qetesia romancat dhe arti duhet tju qetesonin Nese ngeleni peng te rutines kjo do ju shkaktoj merzitje

Shigjetari

Jeni gati te beni nje debat familjar dhe kjo fundjave mund te jete percaktuese ne kete sqarim qe duhet te bei apo ne vendimet qe duhet te merrni ne planin personal

Bricjapi

Hena ne Dem me ndryshime te kendshme dhe te papritura do ju sjelli parne nje shoqerie te kendshme dhe do ju beje guximtar dhe gjahtar te flertit

Ujori

Kete fundjave perfundon edhe konflikti juaj ekonomik dhe ai ne fushbetejen per te shijuar gjerat e bukura te jetes ashtu sic doni ju Neptuni ne Peshk pas nje dileme mund tju shpall fitues

Peshqit

Nje plan i juaji i detajuar ne fakt mund te ndryshoj drejtim dhe qellim Kjo do jete nje surprize per ju ne kete fund Gushti duke ju futur papritur ne nje rruge te re.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement