Një çift i ri në showbiz! Dy aktorët nisin një lidhje dashurie

Një çift i ri sapo është krijuar në showbiz! Bëhet fjalë për aktorët Channing Tatum dhe Zoe Kravitz, të cilët duket se nuk e kanë shpenuzar pa arsye gjithë këtë kohë së bashku.
Një burim për “Entertainment Tonight” ka treguar se dyshja kanë nisur një lidhje së bashku.

“Zoe dhe Channing janë në një lidhje. Nisi si miqësi dhe më pas ata kuptuan se kishte diçka më shumë mes tyre. Dyshja janë parë së fundmi në një restorant në Neë York City dhe dukeshin shumë të dashuruar”, është shprehur një burim.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement