Ledri Vula ndan foton e rrallë me Poem Blu dhe jep mesazhin e rëndësishëm për të gjithë prindërit

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha po kalojnë disa ditë pushimesh pas përfundimit të koncerteve të këngëtarit.

Reperi ka publikuar ditën e sotme disa imazhe shumë të ëmbla me të bijën dhe ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë prindërit.
Në fund, fëmijët nuk do të mbajnë mend atë lodrën e shtrenjtë që ju bleve, por të do të mbajnë mend kohën që kalove me ta”, shkruan Ledri përkrah postimit

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement