Elita Rudi në pushime, tregon format bombastike trupore

Elita Rudi ka filluar pushimet e saja dhe ka bërë një paraqitje me plot stil në fotot e fundit

Nëna e dy fëmijëve me Gjikon, Zëri dhe Bota, Elita Rudi nuk ka treguar se ku po i kalon pushimet por ajo ka treguar format e saj të kolme, derisa ka pasur të veshur bikine të bardha.

Për të qenë me në stil, Elita ka vënë edhe një kapelë ngjyrë rozë të sheshtë që e ka kombinuar me këmishë me të njëjtën ngjyrë.

“Gjendja e pushimeve, e aktivizuar”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement