Dueti i Dafina Zeqirit dhe Arilena Arës tashmë ka një datë publikimi

Dueti i Dafina Zeqirit me Arilena Arën do të publikohet ditën e nesërme. Lajmin e ka bërë me dije vetë Arilena nëpërmjet një videoje me sekuenca nga klipi i këngës.

“Thirr policinë” quhet projekti, i cili është pjesë e albumit të Arilenës me titull ‘Popart’. Arilena solli pak javë më parë dhe një duet me Noizy-n me titull “Murderer”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement