“A do lidheshe me një të pastrehë?”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen”: Nuk ia kam nevojën asnjë mashkulli, leku…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here bën bashkëbisedime me ndjekësit.

Pak ditë më parë, fansat e saj i bënë pyetje nga më të ndryshmet dhe ajo nuk ngurroi që t’u përgjigjej, duke u shuar kështu kuriozitetin.

Një ndjekës donte të dinte nëse ajo do të lidhje me një person të pastrehë dhe pse e do?

“Unë jam lidhur më njerëz që shpirtin e kanë pasur shumë më të varfër se xhepat dhe nuk ka gjë më të keqe! Kështu që leku nuk është asgjë nëse njeriu është pa shpirt! Unë lidhem me atë që dua, jo me atë që kam nevojë. Sepse s’ja kam nevojën asnjë mashkulli”, u përgjigj Jasmina”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement