Ronaldo lë përfundimisht Juventusin, publikohen pamjet e largimit

Yll portugez Cristiano Ronaldo nuk do të jetë pjesë e Juventusit pas dy sezonesh në Serie A. Mbrëmjen e djeshme u bë fakt diçka e tillë.

Sot portugezi është përshëndetur me shokët e skuadrës dhe ka lënë qendrën stërvitore. Media e gazetarë të ndryshëm kanë publikuar edhe video nga momenti i largimit të Ronaldos nga qendra stërvitore.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement