Njihuni me tri shenjat më pa fat për këtë vjeshtë

Peshqit
Të dashur Peshq, ju pret një ndryshim i madh. Së pari, ne fillojmë me kalimin e Afërditës në shenjën e Shigjetarit, e cila ‘katrorizon’ shenjën tuaj. Mos harroni: Ky aspekt nënkupton mosmarrëveshje, ankth dhe ndjenjën se gjërat janë vazhdimisht “jashtë kontrollit”. Mos u dekurajoni nga frustrimet e dashurisë dhe parave. Tregoni kujdes midis 7 tetorit dhe 4 nëntorit.
Virgjëresha
Vjeshta do të jetë e vështirë. Do të ketë pengesa në fushën romantike dhe financiare. Marsi në Shigjetar pritet t’ju shqetësojë dhe çorganizojë, gjë që është e rrallë për një Virgjëreshë. Kini durim!
Dashi
Në ditëlindjen e Peshores (23 / 9-22 / 10) do të ndjeni një ekuilibër, i cili do të prishet kur të kalojmë në periudhën e Akrepit, ku situata bëhet e vështirë. Kur Afërdita të hyjë tek Bricjapi (5 nëntor), do të shihni që lidhjet tuaja të dashurisë do të jenë të mbushura me probleme.

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement