Lajmi i fundit/ Allegri e konfirmon: Ronaldo do të largohet, nuk jam i zhgënjyer

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri sapo ka konfirmuar që Cristiano Ronaldo do të largohet nga Juventus dhe nuk do të jetë në dispozicion pën ndeshjen e nesërme.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri sapo ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo do të largohet menjëherë nga klubi.

– “Cristiano Ronaldo më tha dje se dëshiron të largohet menjëherë nga Juventusi. Trueshtë e vërtetë dhe e konfirmuar. Kjo është arsyeja pse ai nuk po stërvitej sot dhe nuk është i disponueshëm për ndeshjen e nesërme ”.

– “Nuk jam i zhgënjyer nga Cristiano Ronaldo. Ai dëshiron të largohet nga Juventus dhe ai bëri një zgjedhje, ai do të kërkojë një klub të ri pas tre vitesh këtu. Partshtë pjesë e jetës ”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement