Çmendet i riu, merr sëpatën dhe u vërsulet prindërve

Një 27-vjeçar ka dhunuar dhe më pas ka kanosur me sëpatë prindërit e tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Has, por policia fatmirësisht ka parandaluar një tragjedi të mundshme.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Has kanë arrestuar në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin S. H., 27 vjeç, banues në Krumë, pasi dyshohet se ka kanosur me sëpatë prindërit e tij, në banesë”, njofton policia.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement