Almeda dhe Tolgahan me pushime në Shqipëri, aktori turk promovon “parajsën” e jugut

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkeshorti i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman kane vizituar këtë javë Shqipërinë.
Ata kanë udhëtuar drejt jugut, për të pushuar disa ditë në brigjet e kaltra.
Almeda ka ndarë foto nga këto pushime, por ajo që i ka habitur të gjithë është fakti se edhe Tolgahan ka promovuar bukuritë e vendit tonë.
Aktori turk ka postuar në Instagram një foto nga Dhërmiu, që duket se i ka pëlqyer shumë dhe po shijon këto ditë vere në ‘parajsën’ e bregdetit Jon.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement