A do të jetë sërish pjesë e ‘Përputhen’? Bora Zemani shuan kureshtjen e të gjithëve

Moderatorja Bora Zemani së fundmi ka dhënë një intervistë virtuale me të gjithë ndjekësi e saj lidhur me drejtimin e emisionit “Pëputhen”.
E pyetur nga ata nëse do të jetë sërish në krye të programit ajo ka treguar se do të jetë.

“Po do jem more, do jem, normal që do jem”, shprehet Bora, teksa ju ka bërë thirrje vajzave që të aplikojnë për t’u bërë pjesë e programit, sepse audicionet për djemtë janë mbyllur.
Ajo ka treguar se do të rikthehet sërish në ekran gjatë muajt Shtator dhe audicionet duket se janë përmbyllur.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement