Rozana Radi nuk njeh moshë, publikon fotot me bikini nga ishulli i ‘VIP-ave’

Rozana Radi nuk njeh kufi as moshë. Këngëtarja bukuroshe ka publikuar në rrjete sociale foto me bikini, ku në pah ka nxjerrur linjat trupore.
Këngëtarja këtë verë ka postuar sistematikisht foto nga pushimet dhe është komplimentuar nga fansat për formën e mirë që paraqet

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement