Mëngjes i trishtë për Eli Farën, humb njeriun më të shtrenjtë

Këngëtarja e njohur, Eli Fara ka përjetuar mëngjwesin më të trisht të mundshëm. Nëna e saj ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Eli ka publikuar në Instagram një foto të nënës së ndjerë, krahas së cilës ka shkruar: “Ndërroi jetë nëna ime Vangjelia Bello Fara…E shtrenjta, t’u preftë shpirti në paqe!”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement