Marina Vjollca publikon foto të reja nga pritja e ëmbël

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë.
Ishte moderatorja e cila publikoi disa imazhe të ëmbla ku shihej me barkun e rrumbullakosur, duke konfirmuar thashethemet e ditëve të fundit.
“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina.
Ndërkohë, ditën e sotme, bukuroshja e ekranit ka ndarë disa foto të tjera nga seti fotografik që ka realizuar.
Marina dhe Geti përfliten se do të bëhen me një vajzë, por ende nuk e kanë zbuluar gjininë e bebushit që pritet të vijë në jetë.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement