Ish-deputetja Kejdi Mehmetaj shfaqet me barkun e rrumbullakosur në kampingun e LRI në Jalë

Ish deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj mbrëmjen e djeshme ka folur para të rinjve në natën e dytë të kampingut të LRI (Lëvizja Rinore për Integrim) në Jalë.

Duket se ish deputetja është në pritje të ëmbël edhe pse këtë lajm të bukur ka dashur ta mbajë vetëm për vete. Mehmetaj është munduar që ta fshehë barkun e rrumbullakosur pasi ka veshur një këmishë të gjatë të bardhë.

“Ballkan web” ka mësuar se Mehmetaj është në muajin e gjsshtë të shtatzënisë dhe se është në pritje të një vajze.

Vetë ish deputetja nuk ka konfirmuar asgjë, madje ajo kohët e fundit ka qëndruar larg rrjeteve sociale.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement