“Ronaldo dhe Messi bashkë te PSG”, vjen mesazhi që po çmend botën. Kushëriri i presidentit të PSG poston foton

Një tjetër e dhënë në rrjetet sociale për të ardhmen e Cristiano Ronaldo-n po çmend rrjetet sociale.

Khalifah Bin Hamad Al-Thani, pjesëtar i familjes mbretërore katariote pronare e PSG-së që ka lajmëruar para të gjithëve në Twitter transferimin e Messi-t në Paris, ka postuar një fotomontazh të dy yjeve me fanellën e klubit francez.

“Quizás? Maybe? Peut-être?”, që do të thotë “Ndoshta?”, në spanjisht dhe asnglisht dhe “Mund të jetë?” në frëngjisht: ky ka qenë mesazhi i Al-Thani-t në Twitter.

Një mesazh që ka marrë komente nga e gjithë bota.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement