Ronaldo-City, Juventus kërkon dy yje në këmbim

Cristiano Ronaldo është gjithmonë dhe më larg Juventus-it.

Nga tivalët e Manchester United “të tij” te City i Pep Guardiola-s, trajneri më i rëndësishëm i rivalit Leo Messi. m

Një skenar i bujshëm, për të cilin ka shkruar me detaje L’Equipe.

Një operacion i komplikuar, por për të cilin Jorge Mendes është shumë optimist. Dhe negociatat mund të dërgojnë një ose dy yje tek Juventus: Bernardo Silva dhe Aymeric Laporte, nëse jo të dy.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement