VIDEO/ Rruga e mbuluar me gjak! Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua pronari i lokalit në Lushnje, dhjetëra qytetarë grumbullohen rreth zonës së krimit

 

Rruga e mbuluar me gjak! Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua pronari i lokalit në Lushnje, dhjetëra qytetarë grumbullohen rreth zonës së krimit

 

Emrat e të plagosurve: Ervis Tafa; Judin Velo; Sara Liçi

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement